STOP dla zabijania dzieci z niepełnosprawnością. Dołącz do Akcji

Inicjatywa obywatelska #ZATRZYMAJABORCJE ma na celu wyeliminowanie z polskiego prawa eugenicznej przesłanki aborcyjnej i powstrzymanie tego okrutnego procederu. Przedstawiciele  portalu Niezłomny Patriota postanowili wesprzeć akcję. Większość dzieci poddawanych aborcji to dzieci niepełnosprawne – jesteśmy z uzasadnianych powodów przeciwni ZABIJANIU osób niepełnosprawnych! Każdy ma prawo do życia i żaden człowiek nie powinien tego życia odbierać.

W 2016 r. zabito w polskich szpitalach z mocy prawa 1098 dzieci poczętych, w zdecydowanej większości (1042 dzieci) ze względu na podejrzenie choroby lub niepełnosprawności, często w 4, 5, a nawet 6 miesiącu ciąży.

O co chodzi w ustawie #ZatrzymajAborcję?

Projekt ustawy #ZatrzymajAborcję zakłada usunięcie możliwości zabicia dziecka ze względu na podejrzenie niepełnosprawności bądź choroby.

W 2016 roku z wymienionej przyczyny zabito w Polsce legalnie 1042 dzieci. Aborcje eugeniczne są najbardziej brutalne ze wszystkich aborcji – wykonywane na dużych i znacznie rozwiniętych dzieciach – w 4, 5 i 6 miesiącu ciąży (wcześniej trudno o diagnozę!), bez podania dziecku znieczulenia. Z aborcji tych mogą się urodzić żywe dzieci, których potem nie reanimuje się, ale czeka się, aż po wielu godzinach umrą.

Zgodnie z obowiązującym dziś prawem aborcji dokonuje się przeważnie na dzieciach, które mogłyby żyć długo i być szczęśliwe: nie tylko dzieciach z zespołem Downa i Turnera, ale także niepełnosprawnych fizycznie oraz dzieciach z pochopnie postawioną radykalną diagnozą.

Projekt #ZatrzymajAborcję nie zmienia nic w kwestii:

– punktów niedotyczących bezpośrednio aborcji z przyczyn eugenicznych,

osób podlegających karaniu za aborcję ani wymiaru kary,

– wykonywania badań prenatalnych.

Tym ostatnim odbiera funkcję testu, na podstawie którego można zabić dziecko, a przywraca im naturalny diagnostyczno-terapeutyczny charakter. Ponieważ część lekarzy obawia się kierować kobiety na badania prenatalne w obawie, aby ich wynik nie stał się podstawą do aborcji, likwidacja możliwości zabijania dzieci za zły stan zdrowia może przyczynić się do tego, że badania prenatalne będą łatwiej dostępne. Lekarze nie będą się już bali ich zlecać

Projekt koncentruje się na usunięciu jednej przesłanki aborcyjnej, aby jak najszybciej zabezpieczyć przed zabiciem możliwie dużą liczbę dzieci. Ratowanie konkretnych ludzi jest w nim priorytetem.Projekt jest niezależny od działań pomocowo-osłonowych proponowanych przez państwo w odrębnych ustawach, gdyż działania osłonowe nigdy nie zastąpią ochrony prawnej życia.

Każdego dnia w wyniku legalnej aborcji ginie średnio troje dzieci podejrzewanych o chorobę. Zwłoka w nowelizacji ustawy to kolejne ofiary. Idealnego momentu do zmiany prawa nie będzie nigdy. Uliczne protesty są głównym paliwem napędzającym opozycję, czekanie aż one ustaną jest naiwne – wiadomo bowiem, że to nie nastąpi. Wiadomo też, każda próba zmiany prawa wywoła protesty lewicy ideologicznej – niezależnie czy będzie przeprowadzana teraz, za rok czy za lat 5. Oba czynniki trzeba zignorować i powstrzymać zabijanie niewinnych dzieci.

Tajemnice Sandry. W poszukiwaniu prawdy. Kup eBooka już dziś w wybranych księgarniach tekst alternatywny Jakiej Lampy Potrzebujesz? LampyDeccor.pl

Każdy zawdzięcza życie swoim rodzicom, a oni swoim. Nie pozwólmy na mordowanie dzieci, tylko dlatego, że istnieje ryzyko ich niepełnosprawności. To, że jest się niepełnosprawnym, nie oznacza, że nie zasługuję się na życie. Żaden z Nas nie powinien decydować o tym, kto ma żyć, a kto nie. Nie jesteśmy Bogami. Niepełnosprawni to bardzo wartościowe osoby, nie poddają się, często osiągają więcej niż niektóre osoby pełnosprawne, które pomimo daru sprawności, ciągle użalają się nad sobą i nie doceniają tego, co mają. Osoby niepełnosprawne mają siłę walki, wiedzą, że efekty same nie przyjdą, dlatego walczą ze sobą i z trudnością życia, często wygrywają! W Polsce jest ponad 5 milionów osób niepełnosprawnych, część z nich pomimo choroby pracuje, ma własną rodzinę, dzieci. Dlatego też nie możemy ich skreślać i po prostu zabijać! Osoby, które dokonują morderstwa swojego dziecka poprzez aborcję, tym bardziej w 4,5, a nawet w 6 miesiącu ciąży – dla mnie to nie są ludźmi – mówi przedstawiciel http://niezlomnypatriota.pl

 

A osoby, które wyśmiewają tę akcję, są po prostu niedojrzali emocjonalnie. Ich zachowanie pokazuje, jaki mają stosunek do życia drugiego człowieka, dlatego też nie zasługują oni na żadną pozytywną uwagę. Pamiętajcie karma, zawsze wraca. „To co, dajesz, to też do Ciebie przyjdzie” – dodaje.

Jak włączyć się do zbiórki podpisów?

Wszelkie informacje na temat zbiórki podpisów znajdą Państwo na oficjalnej stronie #ZATRZYMAJABORCJE – http://zatrzymajaborcje.pl/index.php/dolacz

 

 

Źródło: http://zatrzymajaborcje.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *