Polfejs.pl – polska odpowiedź na niebieską ikonę

Polfejs tak nazywa się stworzony całkowicie przez Polaków portal społecznościowy, który jest alternatywą dla niebieskiej ikony!  Polacy nie gęsi, swój Portal mają!

W sieci powstał  nowy Portal Społecznościowy, przeznaczony dla Polaków, którzy czują się patriotami oraz kochają swoją ojczyznę, którą jest Polska. Impulsem powstania  portalu są działania, jakie stosuje Facebook wobec prawicowej strony.

Już  od samego wejścia na stronę portalu można odczuć polskość i patriotyzm! Widzimy Naszą biało-czerwoną flagę, fragmenty z Marszu Niepodległości, oraz symbole Polski Walczącej już z samego widoku, można wywnioskować, że portal będzie bardzo przychylny dla osób kochających Polskę.

Bardzo oryginalna jest rejestracja nowego użytkownika. Widzimy komunikaty takie jak  „Polski Portal Społecznościowy co Jednoczy Polaków” (pisownia oryginalna) – czytamy na wstępie. Podczas zakładania konta musimy podać powód, dla którego chcemy dołączyć – aby się zarejestrować należy wcisnąć przycisk „Zapisz się”.

Do wyboru „Jestem patriotą”, „Blokowany na fb” lub „Jestem Prawy i chcę”.

Gdy administratorzy zaakceptują nasze konto, możemy się zalogować.  Zobaczymy  główną  tablicę, na której pojawiają się komunikaty od innych użytkowników, możemy udostępniać swoje posty, wrzucać filmy, zdjęcia oraz pliki.

Portal  stworzyła grupa polskich patriotów, którym jak sami mówią, nie podobają się kontrowersyjne  działania administracji Facebooka.

Założyciele Polfejsa już zapowiedzieli, że portal to dopiero początek ich działań. Chcą wykreować ruch społeczny, a nawet stworzyć patriotyczną telewizję internetową.

We wrześniu 2017 zarejestrowało się już ponad 12 tys. użytkowników, to całkiem sporo, jak na dwumiesięczną działalność portalu.

Ze sklepu google play (android) można już pobrać oficjalną aplikacje Polfejsa, która cały czas jest usprawniana.

Tajemnice Sandry. W poszukiwaniu prawdy. Kup eBooka już dziś w wybranych księgarniach tekst alternatywny Jakiej Lampy Potrzebujesz? LampyDeccor.pl

Link do pobrania:
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.polfejs.Timeline

Link do portalu:
https://polfejs.pl/

UWAGA!

Ze względu na prace techniczne. REJESTRACJA NOWYCH UŻYTKOWNIKÓW, BĘDZIE DOSTĘPNA DNIA: 2.10.2017. (Poniedziałek)

Źródło: Polfejs.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *