O Nas

ZAŁOŻENIA PROGRAMOWE

Portal „Niezłomny Patriota” powstał 13 marca 2017 r. i jest to portal, na którym umieszczane są informacje historyczne, patriotyczne, muzyczne oraz literackie na temat Polski i Polaków.

„Niezłomny Patriota” sprzeciwia się cenzurze, tendencyjnym komentarzom dziennikarskim towarzyszącym newsom, tematom tabu, propagandzie i dezinformacji.

„Niezłomny Patriota” nie podlizuje się politykom, władzy, kościołom, koncernom, wszelkim organizacjom i innym źródłom nacisku. Uważamy, że społeczeństwo ma prawo znać prawdę o historii Polski i nie powinno być „chronione” przed niewygodnymi, niepoprawnymi politycznie, obyczajowo lub społecznie informacjami.

„Niezłomny Patriota”  stoi na straży patriotyzmu do kraju, społecznej moralności, uczuć religijnych, ale również stoją na straży praw człowieka, zdrowego rozsądku i wolności słowa.

„Niezłomny Patriota” bierze pod uwagę zamieszczanie artykułów – podesłanych przez użytkowników, które są ich własnością –  dotyczących dziejów Polski  oraz materiały ze stron, które zawierają źródło skąd pochodzą

„Niezłomny Patriota” nie ma redakcji, a redaktorami są miłośnicy historii, natomiast materiały, na których podstawie  tworzone są artykuły  – są dokładnie weryfikowane i każdy opublikowany artykuł ma podane źródło, skąd pochodzi materiał, na którym opiera się artykuł.

IDEOLOGIA

Niezłomnypatriota.pl to niekomercyjny  portal patriotyczny dla Polaków.

Znajdziecie tu informację o polskich bohaterach – żołnierzach wyklętych, patriotyczną muzykę mówiąca wiele prawdy. transmisję na żywo, wszelkie informację dotyczące dobra na rzecz Polski, literaturę polską – znanych autorów, oraz klasyki, informacje na temat Młodzieży Wszechpolskiej – co robią, dlaczego i jaki jest temu cel, i wiele innych patriotycznych i przede wszystkim polskich tematów.

My Niezłomny Patrioci będziemy walczyć z osobami, które w perfidny i cyniczny sposób szykanują Jana Pawła II – w postaci obrzydliwych tak zwanych – memów. Nie pozwolimy na to, aby czuli się bezkarni. Żaden człowiek nawet ten, który odszedł od Nas nie zasługuje na takie traktowanie.

Tajemnice Sandry. W poszukiwaniu prawdy. Kup eBooka już dziś w wybranych księgarniach tekst alternatywny Jakiej Lampy Potrzebujesz? LampyDeccor.pl

Bronić Polski przed oszczerstwami, złodziejami i nienawiścią ze strony zagranicznej, oraz tak zwanych Polaków, którzy knują przeciwko ojczyźnie – jedną z narzędzi obrony jest rozpowszechnienie prawdy, a nie fałszywej propagandy jak to robili władze komunistyczne, którzy działali na rzecz sowietów (Rosjan).