Promocja polskich przedsiębiorców: Nowoczesne lampy, tapety, sztukateria. Oświetlenie na twoją kieszeń – LampyDeccor.pl

Dobre oświetlenie jest doskonałą wizytówką domu jak i jego właściciela. Dodaje naszym wnętrzom odpowiedniego stylu i elegancji. Proponujemy ofertę polskiego dystrybutora Lamp. LampyDeccor.pl

Jeśli macie problem z oświetleniem salonu, warto zaopatrzyć się w dobre lampy wiszące ozdobione drobnymi dodatkami.

Lampy wiszące

https://lampydeccor.pl/12-lampy-wiszace

Polecamy poniższe lampy wiszące dla twojego domu:

  1. LAMPA WISZĄCA ALICE M CZARNO ZŁOTA

Wykonana z połączenia wysokiej jakości stali w kolorze czarnym z czarnymi abażurami z zewnątrz i złotymi wewnątrz. Długość zwisu lampy 66 cm, szerokość lampy 95 cm x 37 cm, średnica klosza 37 cm, wysokość klosza 25 cm. Możliwość stosowania żarówek LED.

Link: https://lampydeccor.pl/lampy-wiszace/5925-alice-m.html

2. NOWOCZESNA LAMPA WISZĄCA LASER 490 CZARNA

Wykonana z wysokiej jakości stali lakierowanej w kolorze czarnym z kloszami w kształcie długich wąskich tub. Długość zwisu lampy 130 cm, szerokość lampy 78 cm x 20 cm, długość pojedynczej tuby 49 cm. Stosować żarówki Led

Link: https://lampydeccor.pl/lampy-wiszace/5883-laser-490.html

3. NOWOCZESNA LAMPA WISZĄCA BRESSO

Wykonana z wysokiej jakości metalu chromowanego z kloszem ze szkła dymionego. Maksymalna długość zwisu lampy 279,6 cm, średnica klosza lampy 38 cm, wysokość klosza 49,5 cm. Możliwość stosowania żarówek Led.

Link: https://lampydeccor.pl/lampy-wiszace/5619-bresso.html

Dla osób, które lubią pracować późnym wieczorem w ogrodzie, lub dodać mu uroku, polecamy przepiękne lampy ogrodowe.

Sprawią, że nocą ogród będzie niczym z bajki. Natomiast dla osób wymagających, chcemy polecić lampy nowoczesne, sprawdzą się doskonale we wszystkich wnętrzach naszego domu. Dla właścicieli nieruchomości o dużej powierzchni, będzie to doskonała wizytówka.

Lampy ogrodowe

https://lampydeccor.pl/39-oswietlenie-ogrodowe

Polecamy poniższe lampy ogrodowe:

  1. SŁUPEK OGRODOWY RASMUS CZARNY IP65

Lampa zewnętrzna z podwyższonym współczynnikiem szczelności IP65, wykonana z połączenia wysokiej jakości metalu w kolorze czarnym z kloszem z transparentnego tworzywa. Wysokość lampy 80 cm, średnica lampy 13,5 cm, wysokość klosza lampy 23 cm. Stosować żarówki Led

Link: https://lampydeccor.pl/lampy-stojace/5761-rasmus.html

2. LAMPA OGRODOWA STOJĄCA UFO 80

Lampa zewnętrzna z podwyższonym stopniem szczelności IP65, stosowana w aranżacji balkonów, tarasów i ogrodów. Wykonana z połączenia wysokiej jakości polietylenu w kolorze białym z ażurową metalową podstawą w kolorze czarnym. Klosz lampy wykonany z satynowego polietylenu jest odporny na zabrudzenia, śnieg, deszcz oraz niskie i wysokie temperatury. Wysokość lampy 150 cm, średnica klosza 80 cm, wysokość klosza 28 cm. Lampa posiada 5 m gumowy przewód w kolorze czarnym oraz żarówki Led. Indywidualnie wybieramy barwę światła 3000K albo 4000K.

Link: https://lampydeccor.pl/oswietlenie-ogrodowe/5949-ufo-80.htm

Tajemnice Sandry. W poszukiwaniu prawdy. Kup eBooka już dziś w wybranych księgarniach tekst alternatywny Jakiej Lampy Potrzebujesz? LampyDeccor.pl

3. LAMPA OGRODOWA STOJĄCA MBALL 80

Wykonana z wysokiej jakości polietylenu w kolorze białym w kształcie kuli z podwyższonym stopniem szczelności IP65. Kule wykonane z satynowego polietylenu są odporne na zabrudzenia, śnieg, deszcz oraz niskie i wysokie temperatury. Średnica lampy 80 cm, wysokość lampy 78 cm. Lampa posiada 3 m gumowy przewód w kolorze czarnym, metalowe szpilki mocujące do gruntu oraz żarówkę Led. Indywidualnie wybieramy barwę światła 3000K albo 4000K.

Link: https://lampydeccor.pl/oswietlenie-ogrodowe/5948-mball-80.html

O Firmie

Te piękne lampy oraz inne artykuły do stylizacji wnętrz oferuje firma LampyDeccor.pl w Koninie. To wykwalifikowany zespół pracowników, posiadający ogromne zaangażowanie w projektowaniu i stylizacji wnętrz, połączone z wielkim zamiłowaniem do stylowych form oraz wieloletnim doświadczeniem w branży elektrycznej, pozwala na indywidualne podejście do klienta i dokładną stylizację danego wnętrza.

Firma również oferuje takie produkty jak:

Oświetlenie elewacyjne

https://lampydeccor.pl/18-oswietlenie-elewacyjne

Panele ścienne

https://lampydeccor.pl/47-panele-scienne

Sztukaterie

https://lampydeccor.pl/26-sztukateria

Podłogi

https://lampydeccor.pl

Meble

https://lampydeccor.pl/38-meble

Tekstylia

https://lampydeccor.pl/43-tekstylia

Tapety

https://lampydeccor.pl/44-tapety

Farby

https://lampydeccor.pl/48-farby