Marsz tolerancji w Koninie tylko z nazwy. Tolerancyjni zaatakowali mieszkańców o poglądach tradycyjnej rodziny! [FILM]

W piątek 18.05.2018 w Koninie przeszedł  tak zwany Marsz Tolerancji zorganizowany przez tamtejsze władze, oraz młodzież z II i III liceum. Jednak okazało się, że głoszący tolerancję, w praktyce nie są tacy tolerancyjni.

W ubiegły piątek ulicami Konina przeszedł Marsz Tolerancji LGBT, na który przybyli uczestnicy z Poznania, Warszawy, Krakowa. Nie zabrakło również działaczy z różnych organizacji, o których głośno ostatnio w telewizji.

Na ulicę wyszli również mieszkańcy Konina, którzy propagowali poglądy rodziny Kobieta, Mężczyzna i Dziecko. Na szlaku marszu nie wchodząc nikomu w drogę, za barierkami ustawili baner, na którym widniał napis: “Chłopak i dziewczyna to normalna rodzina”, oraz zostały wykrzykiwane hasła takie jak np. “Szkoła jest od nauczanie, nie od propagandy siania” – sugerujące, że szkoła powinna uczyć, a nie propagować nowoczesność i uprawiać politykę. Została również wyśmiana organizacja, która propaguje treści zakazane w Polsce.

Tymczasem przez barierki zaczęli przechodzić osoby uczestniczące w marszu tolerancji, w celu zaatakowania mieszkańców broniących tradycyjnych rodzin. Na szczęście w porę zareagowała policja i nikomu się nic nie stało.

Zachęcamy do obejrzenia filmu, na którym wszystko dokładnie widać.

 

Uczestnicy marszu tolerancji wymagają akceptacji od innych, jednak sami nie potrafią tego zrobić.

Zaznaczmy jeszcze, że mieszkańców Konina wyrażających swój pogląd tradycyjnych rodzin – chroni prawo polskie zwarte w Konstytucji.


Art 18. Zasada ochrony rodziny

Małżeństwo jako związek kobiety i mężczyzny, rodzina, macierzyństwo i rodzicielstwo znajdują się pod ochroną i opieką Rzeczypospolitej Polskiej.

Tajemnice Sandry. W poszukiwaniu prawdy. Kup eBooka już dziś w wybranych księgarniach tekst alternatywny Jakiej Lampy Potrzebujesz? LampyDeccor.pl

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *