Koniński Marsz Pamięci Żołnierzy Wyklętych. Niedziela 1 marca 2020 r.

Już w nadchodzącą niedzielę (1 marca 2020 r.) odbędzie się Koniński Marsz Pamięci Żołnierzy Wyklętych, który wyruszy o godz. 14:00 sprzed Parafii św. Maksymiliana Kolbe w Koninie.

Rozpoczynamy Mszą świętą o godz. 13:00 w tej samej parafii.

Celem naszego wydarzenia jest upamiętnienie żołnierzy, którzy poświęcili swoje życie w walce ze zbrodniczym systemem komunistycznym, a często wcześniej, także nazistowskim.


Biorąc pod uwagę niepokojące, ostatnie wydarzenia w naszym mieście (kilkukrotne zdewastowanie ww. parafii), a także rosnące w siłę organizacje lewicowych ekstremistów w Koninie, odwołujących się do ideologii, która odpowiadała za śmierć wielu tysięcy Żołnierzy Wyklętych, nie możemy pozostać na ten fakt bezczynni.

Apelujemy, aby udział w naszej manifestacji potraktować jako absolutny i konieczny obowiązek patriotyczny.

Zapewniamy, że marsz będzie przygotowany profesjonalnie, a także będzie atrakcyjny zarówno dla młodych, jak i starszych pokoleń.

Zachęcamy do wzięcia ze sobą na nasze wydarzenie każdego, a szczególnie dzieci, którym, należy przekazywać prawidłowe wzorce patriotycznego wychowania.

W trakcie marszu odbędzie się również kwesta charytatywna na rzecz Fundacji Niezłomnych.

Tajemnice Sandry. W poszukiwaniu prawdy. Kup eBooka już dziś w wybranych księgarniach tekst alternatywny Jakiej Lampy Potrzebujesz? LampyDeccor.pl

Organizatorzy:

Plakat wydarzenia: