Jestem, żyję, istnieję – autobiografia. Historia kobiety, która przeżyła aborcję

Autobiografia – „Jestem, żyję, istnieję” to historia niepełnosprawnej Adrianny, która po raz pierwszy opowiada o sobie i wbrew przeciwnościom losu realizuje swoje pasje i cały czas stawia kroki do przodu.

To zbiór najważniejszych wydarzeń które miały kolosalny wpływ na jej funkcjonowanie. To opowieść o życiu  na krawędzi, przeżytej aborcji, niepełnosprawności, dorastaniu w rodzinie dysfunkcyjnej, o sile relacji matki z córką, która potrafi przetrwać nawet śmierć, o kłamstwach lekarzy jak i o ich pomocy, woli życia mimo czekającej śmierci i jej pokonaniu. Autorka przedstawia swoje poglądy na życie i niepełnosprawność towarzyszącą jej od urodzenia.

Ada  opowiada o mierzeniu się z trudnościami dnia codziennego i  szukaniu sensu swojego istnienia. To książka pełna różnorodnych emocji, traumatycznych wydarzeń oraz szczęśliwych chwil. Zawiera również motyw przyjaźni i rodziny. Autorka, nie zapomina także o tych, którzy nie pozwoli jej upaść kiedy była w potrzebie. Książka w dużej mierze nakłania czytelnika do refleksji nad sobą i nad własnymi wyborami. Wszyscy ci, którzy sięgną po tę pozycję, powinni przygotować się na emocjonalny rollercoaster.

Po wielu obawach i wątpliwościach, w końcu ujrzała światło dzienne. Przedstawiam Wam moją autobiografię, w której szczerze i otwarcie, opowiadam o swoich przeżyciach związanych z moją niepełnosprawnością, dzieciństwem i okresem dorastania. Tę książkę tak samo jak poprzednie, napisałam z wielkim zaangażowaniem. Moje poprzednie pozycje traktowałam jako próbę pokazania światu cząstki siebie. Ta opowieść jest dla mnie szczególna, to pewnego rodzaju spowiedź ze wszystkiego, co złe, ale i dobre. To zbiór wydarzeń, które miały na mnie bardzo duży wpływ i zmusiły mnie do podjęcia stanowczych decyzji, a także sprawiły, że przeszłam tzw. „Przyspieszony kurs dorastania”.

Książka zawiera także moje poglądy na sprawy, które jakiś czas temu miały miejsce w naszym kraju. Moją historię napisało samo życie. Być może nie jest idealna, ale ma w sobie dużo przemyśleń. Dzięki niej chciałam przekazać, jak bardzo ważne jest życie i umiejętność doceniania każdej, choćby najdrobniejszej chwili.

Książka została wydana w Wydawnictwie Psychoskok.

Tajemnice Sandry. W poszukiwaniu prawdy. Kup eBooka już dziś w wybranych księgarniach tekst alternatywny Jakiej Lampy Potrzebujesz? LampyDeccor.pl