Aplikacja Truth Social? Platforma społecznościowa od Donalda Trumpa

Donald Trump wraz ze swoim zespołem stworzył platformę społecznościową Truth Social (Prawda Społeczna). Platforma ma być alternatywą dla portali społecznościowych z Doliny Krzemowej.

Od 21 lutego 2022 r. będzie możliwa do pobrania aplikacja Truth Social. Data premiery aplikacji nie jest przypadkowa, dlatego że właśnie 21 lutego urodził się pierwszy prezydent Stanów Zjednoczonych.

Truth Social (Prawda Społeczna) to aplikacja, która jak sam powiedział Donald Trump – “sprzeciwi się firmom Big Tech”, czyli znanym nam portalom społecznościowym.

“Żyjemy w świecie, w którym Talibowie mają ogromną obecność na Twitterze, a prezydent Ameryki został uciszony. To niedopuszczalne” – powiedział Trump w pisemnym oświadczeniu.

“Jestem podekscytowany, że wkrótce wyślę moją pierwszą PRAWDĘ na Truth Social.

TMTG zostało założone z misją: Każdy może się wypowiedzieć zgodnie z własnymi przemyśleniami. Jestem podekscytowany, że wkrótce zacznę dzielić się swoimi przemyśleniami” – powiedział.

Sieć społecznościowa, której premiera będzie miała miejsce 21 lutego 2022 r., to pierwszy z trzech etapów w planach firmy, po którym nastąpi subskrypcyjna usługa wideo na żądanie o nazwie TMTG+, która będzie zawierać rozrywkę, aktualności i podcasty, zgodnie z komunikatem prasowym.

Jak zarejestrować się na portal Truth Social?

Aby zarejestrować nowego użytkownika na portalu, należy kliknąć w ten link:

https://truthsocial.com/

 A następnie wypełnić formularz rejestracyjny.

Tajemnice Sandry. W poszukiwaniu prawdy. Kup eBooka już dziś w wybranych księgarniach tekst alternatywny Jakiej Lampy Potrzebujesz? LampyDeccor.pl