Basti

Basti to łódzki raper, na scenie hip-hopowej działający od 2001r. W 2002r. ukazała się jego płyta, zatytułowana “BASTIon”, wydana własnym sumptem.

Basti w swoich kawałkach porusza najróżniejszą tematykę, jednak w ostatnim czasie w dużej mierze skupił się na numerach związanych z Polską, patriotyzmem czy polityką. Do tej pory był związany z Camey Studio, brał udział w wielu projektach i współpracował z wieloma różnymi artystami, nie tylko z branży stricte hip-hopowej, m.in z Ptakiem, Beronem, ZWS, Trautim, Justyną “Jazztą” Panfilewicz, Nestorem, Rajem, Maciejem Rzesiowskim, Zajką (WYP3), Joanną Czajkowską.


W listopadzie 2014 ukazała się płyta Bastiego “Mowa Nienawiści” o tematyce związanej z Polską, patriotyzmem i niepoprawnością polityczną. Płytę wydały kwartalnik “Magna Polonia”, który specjalizuje się w tego typu produkcjach oraz firma ProPatriae, która zajmuje się produkcją odzieży patriotycznej.


Obecnie Basti gra koncerty i przygotowuje materiał na płytę, która będzie kontynuacją “Mowy Nienawiści”.

Facebook artysty:  https://www.facebook.com/BastiHollylodz/

Tajemnice Sandry. W poszukiwaniu prawdy. Kup eBooka już dziś w wybranych księgarniach tekst alternatywny Jakiej Lampy Potrzebujesz? LampyDeccor.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *