Akcja „Pilanie Kresowiakom”. Kolejna zbiórka dla Kresowian organizowana przez kibiców!

Po raz kolejny ruszyła akcja „Pilanie Kresowiakom” dotycząca zbiórki żywności, oraz chemii  organicznej dla Kresowian organizowana przez pilskich kibiców, która jest częścią akcji „Kolejorz Rodakom na Kresach”.

Polscy kibicie ponownie biorą udział w organizowaniu zbiórki pomocowej dla Naszych rodaków na Kresach!

W poprzednich latach zbiórka okazała się wielkim rekordowym sukcesem.  Ogromna ilość paczek została podarowana przez Polaków dla swoich rodaków, w takim stopniu, że organizatorzy musieli wynająć specjalnego busa, aby przewieźć to wszystko do Poznania, a stamtąd prosto na Kresy. W tym roku postanowili kontynuować zbiórkę – tym razem z własnym transportem.

Organizatorzy po raz kolejny liczą na zaangażowanie się wszystkich środowisk (uczniów szkół, klubów sportowych, polityków, radnych, przedstawicieli polskich marketów itd.) Bowiem to od Nas wszystkich zależy, czy zbiórka ponownie zaliczy taki sukces jak w poprzednich latach, a być może większy!

Tak jak już wyżej było wspominane zbierana jest szeroko rozumiana chemia gospodarcza oraz żywność:

Oto lista najbardziej potrzebnych artykułów:
1) Proszek do prania (w kartonach, w foliowych opakowaniach, waga nie ma znaczenia, towar deficytowy),
2) Mydło w kostkach (tylko w kostkach, unikamy mydła w płynie),
3) Pasta do zębów, szczoteczki do zębów,
4) Płyny: do naczyń, do płukania, do podłóg, mleczko do czyszczenia – butelki max. 2 litry,
5) Szampony – butelki max. 1 litr,
6) Zmywaki kuchenne i ścierki,
7) Worki na odpady,
8) Kostki zapachowe do WC.
9) Cukier, mąka, ryż, makaron, olej itp.

Ważne: unikajmy  wszelkich „psikających płynów”. Podana wyżej lista zawiera najpotrzebniejsze przedmioty do skompletowania paczek, a także usprawnia ich pakowania oraz transport.

Lokalizacje zbiórki, kontakt, oraz  wszelkie inne szczegółowe informacje znajdą Państwo pod tym linkiem:

https://www.facebook.com/Pilanie-Kresowianom-876871105805932/

Drodzy Państwo mamy do Was prośbę – nie oceniajmy kibiców zbyt pochopnie. Niestety różne media mówią o kibicach negatywne rzeczy. Jednakże w większości przypadkach jest to nieprawda! Wśród kibiców jest więcej patriotów kochających swoją ojczyznę, chcących pomagać swoim rodakom –  niż Państwu się wydaje!

Wracając do mediów, szeroko popularne platformy medialne nigdy nie pokażą i nie będą rozpowszechniać tego, co patrioci, kibice zrobili dobrego dla ojczyzny i Polaków. Pamiętajcie!  Te media pokażą tylko to, na czym dobrze zarobią, a co jest dobrym zarobkiem dla mediów? Przemoc, która najlepiej się sprzedaje i wzbudza oglądalność!

Tajemnice Sandry. W poszukiwaniu prawdy. Kup eBooka już dziś w wybranych księgarniach tekst alternatywny Jakiej Lampy Potrzebujesz? LampyDeccor.pl

Poniżej przedstawiamy utwór promujący akcję „Pilanie Kresowiakom”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *