Michał Kamzelski potrzebuje pomocy – zbiórka na kosztowny zabieg oraz sprzęt do rehabilitacji

Michał choruje na Stwardnienie Zanikowe Boczne (SLA), choroba neuronu ruchowego. To nieuleczalna aktualnie choroba neurologiczna atakująca mięśnie i powodująca ich zanik. Początki choroby stwierdzono w 2016 roku.

St. szer. Michał Kamzelski Żołnierz Wojska Polskiego Korpus Szeregowych Wojsk Lądowych. Stacjonuje w 2:OREL w Przasnyszu. Wraz z Żoną Basią mają sześcioletnią córeczkę Michalinę.

8 lutego 2018 roku za sprawą St. Szer. Grzegorza Całki i St. Szer. Piotra Cieślaka zapoczątkowano akcję MAYDAY MAYDAY!

MAYDAY MAYDAY na facebook’u: https://www.facebook.com/Mayday-Mayda…

Rehabilitacja, leki i sprzęt specjalistyczny są kosztowne.

Michał przyjmuje na stałe Riluzol, to tabletki, które jako jedyne w Polsce wydłużają życie o trzy miesiące i są w 100% refundowane.

Dodatkowo Michał na własną rękę przyjmował Masivet, lek, którego zadaniem była ochrona neuronów ruchowych, które nie uległy jeszcze zniszczeniu.

Koszt tego leku to 1700zł. Po pewnym czasie doszedł kolejny nowy lek Ammonaps. Wraz z suplementami chroniącymi wątrobę Tudca kosztuje 5500zł. Lek ten wystarcza zaledwie na 40 dni. Zadaniem tego leku jest zmniejszanie stresu oksydacyjnego, który być może jest przyczyną choroby. Koszty związane z chorobą Michała są olbrzymie, dlatego w miarę Waszych możliwości prosimy Was o pomoc i wsparcie.

POMOC DLA MICHAŁA: ZRZUTKA: https://zrzutka.pl/5cebeu

Aukcje charytatywne: https://charytatywni.allegro.pl/listi…

Tajemnice Sandry. W poszukiwaniu prawdy. Kup eBooka już dziś w wybranych księgarniach tekst alternatywny Jakiej Lampy Potrzebujesz? LampyDeccor.pl