Marek Jakubiak i Piotr Liroy-Marzec opuścili szeregi Konfederacji – wypowiedź Bartosza Florka

Marek Jakubiak i Piotr Liroy-Marzec opuścili szeregi Konfederacji. Na ten temat wypowiedział się młody patriota – Bartosz Florek. Bartosz wystąpił w  XXV sesji Sejmu Dzieci i Młodzieży.

Pomimo pewnych zastrzeżeń do poszczególnych osób w Konfederacji cieszyłem się, że prawica w Polsce wreszcie się zjednoczyła i ramię w ramię startowała w wyborach do Parlamentu Europejskiego. Niemniej jednak najbardziej interesował mnie wspólny start do parlamentu KRAJOWEGO.
Oprócz mnie wielu innych Polaków wiązało (i mimo wszystko nadal wiąże) nadzieję z Konfederacją, by w Polsce w końcu było lepiej. Podczas kampanii wyborczej Konfederacji widziałem, jak wiele serca włożyli w nią poszczególni, przeciętni Polacy, którzy chcą tylko godnie żyć we własnej Ojczyźnie. Naprawdę chcecie, by ten potencjał został zmarnowany, by w Polsce dalej było, jak jest?

Nie będę dalej się rozpisywał, po prostu na koniec ujmę to tak… Dzielcie się dalej, to nikt nie przekroczy progu wyborczego, a w Sejmie będzie tylko znany nam wszystkim duopol i może tęczowa Wiosna. Czy taki los chcecie zgotować Polsce i Polakom?

~ Bartosz Florek

Tajemnice Sandry. W poszukiwaniu prawdy. Kup eBooka już dziś w wybranych księgarniach tekst alternatywny Jakiej Lampy Potrzebujesz? LampyDeccor.pl