Manifestacja Poznań za życiem – Aborcja to ludobójstwo!

W minioną środę [17.01.18r.] Młodzież Wszechpolska Poznań współorganizowała manifestację „Poznań za życiem”. Była ona odpowiedzią na „Czarny protest” i potocznie została nazwana „Białym protestem”.

Na poznańskim Placu Wolności MW Poznań znaleźli się w tym samym czasie, co zwolennicy aborcji. Pod hasłem „Nie zabijaj” otwarcie manifestowali sprzeciw wobec aborcji w Polsce. W międzyczasie, razem z organizacją Szturmowy Poznań, wzięli udział w happeningu artystycznym – “Hardbass za życiem”. Ubrani w białe stroje, na znak sprzeciwu wobec niosącego śmierć tysiącom niewinnych istnień ludzkich koloru czarnego, zaczęli tańczyć w rytm muzyki współczesnej. Niestety, mimo pokojowych zamiarów artystycznego wyrazu sprzeciwu wobec czarnego dyktatu śmierci, zostali odgrodzeni przez policję.

Następnie wysłuchali kilku przemówień przedstawiających konkretne argumenty przemawiające za szacunkiem dla każdego życia. Na koniec MW Poznań, oraz Szturmowy Poznań, oraz inni obecni na manifestacji “Poznań za życiem” odmówili dziesiątkę różańca w intencji pogubionych, głośno i rozpaczliwie krzyczących duszyczek manifestujących z drugiej strony placu.

 

Źródło: mw.org.pl

Tajemnice Sandry. W poszukiwaniu prawdy. Kup eBooka już dziś w wybranych księgarniach tekst alternatywny Jakiej Lampy Potrzebujesz? LampyDeccor.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *