Konfederacja i genialny spot przekazujący prawdę

W sieci pojawił się oficjalny spot wyborczy Konfederacji, przedstawiający fakty.

Okrągły stół, dewiacja, układy tych samych osób od ponad 30 lat, okradanie Polski i Polaków. Konfederacja mówi temu stanowcze STOP. Dość klękania przed obcymi państwami. Teraz czas na Polskę i jej interesy.

 

Robert Winnicki mówi wprost:
Mamy odwagę, to wszystko powiedzieć, bo jesteśmy niezależni, bo służymy Polsce, nie żadnej obcej stolicy, bo nie jesteśmy z układu okrągło-stołowego. My będziemy czynić kolejny krok do jego obalenia. Jako jedyni na scenie politycznej, mamy odwagę powiedzieć, Unia Europejska to nie jest Europa! Europa to nie jest pijak Juncker-Druncer, czy pedofil Cohn-Bendit, czy inni wielbiciele Marksa. Europa to nie jest władza komisarzy z Brukseli, czy ludzi do wynajęcia, jak Donald Tusk, takich popychadeł na scenie Brukselskiej. To nie jest Europa! Jesteśmy Polakami, a więc automatycznie jesteśmy Europejczykami i nigdzie nie musimy się do niczego zapisywać, żeby tymi Europejczykami z urodzenia być!

Janusz Korwin-Mikke:
Musimy dążyć do gwiazd, musimy przywrócić godność człowieka, musimy przywrócić nie tylko pieniądze naszej Polsce, ale również musimy nasze dzieci, nasze żony i mężów przywrócić rodzinie. Chcemy pozwolić tu pracować, nie karać podatkami, tylko nagradzać zarobkami.

 

Zjednoczenie patriotów, czyli Konfederacja!

Porozumieliśmy się dlatego, tak naprawdę wszyscy, w mediach prawego i lewego głównego nurtu – jesteśmy przemilczani, marginalizowani, albo atakowani.

Marek Jakubiak:

Barbarzyńcy dzisiaj nam mówią jak być demokratycznymi, barbarzyńcy  uczą nas dzisiaj etyki, nawet przepraszam, nie powiedzieli!

Oni się boją Polski, boją się naszej historii.

Jakie barwy nas łączą? Biało czerwone! Czy orzeł biały jest naszym godłem? Pytam, czy mamy hymn narodowy? Mamy złotówkę, mamy armię, mamy Państwo Polskie, no to się odczepcie od nas!
Współpraca tak, uległość nie!

Piotr Krzysztof Liroy-Marzec:

Zarówno PIS i PO dogadują się z Unią Europejską i tą całą biurokracją ponad naszymi głowami.

Tylko Konfederacja reprezentuje poglądy i interesy zwykłych obywateli. Gwarantujemy, że nie pozwolimy na cenzurę i ograniczenie wolności słowa, nie pozwolimy, że Europejska armia proponowana przez Jarosława Kaczyńskiego, zastąpiła wojsko polskie i na pewno zrealizujemy zapomnianą obietnicę PIS, o strzelnicy dla młodzieży w każdym powiecie. Stoimy na straży suwerenności Państwa, na straży dobra polskich rodzin. My udowadniamy tym, że potrafimy się różnić pięknie i na dużą skalę. Taka jest Konfederacja – różni Polacy, bo tacy jesteśmy, ale wspólni, kiedy mamy walczyć o dobro Polski.

Grzegorz Braun:

Nie będą zboczeńcy wychowywać naszych dzieci, nie będą Niemcy i Żydzi uczyć nas historii, nie będą euro-sowieciarze i imperialiści ze wschodu czy zachodu pouczać nas jak mamy rządzić się we własnym Państwie.

Tajemnice Sandry. W poszukiwaniu prawdy. Kup eBooka już dziś w wybranych księgarniach tekst alternatywny Jakiej Lampy Potrzebujesz? LampyDeccor.pl

Żeśmy wszach, że polską, nie jerozolimską szlachtą.

Kaja Godek:

Nie chcemy też poddawać się terrorowi poprawności politycznej, który narzuca nam Bruksela, którego  narzucają nam największe ośrodki medialne w Polsce.

 

 

Czy Konfederacja ma szanse pojawić się w europejskim i polskim parlamencie? To zależy tylko od nas.