Kampania społeczna Kocham Polskę!

Kocham Polskę – to społeczna akcja reklamowa organizowana przez osoby działające non-profit, zainicjowana przez Młodzież Wszechpolską i propagowana przez młodych narodowców i patriotów. Celem tego przedsięwzięcia jest promocja nowoczesnego patriotyzmu i ukazanie miłości do Ojczyzny w nietypowych, zaskakujących formach.

W tym roku kampania nawiązuje do 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości. Ta podniosła rocznica jest świętem każdego Polaka. To właśnie w 1918 roku, po 123 latach zaborów i niewoli, Polska wróciła na mapy Europy i świata.

Niepodległość odzyskaliśmy przede wszystkim dzięki duchowi patriotyzmu, jaki utrzymał się wśród naszych rodaków w tych trudnych czasach. Tegorocznym projektem plakatu chcemy przypomnieć, szczególnie młodym Polakom, o postaciach, które na wszystkich możliwych płaszczyznach prowadziły naród do upragnionej wolności. Takimi postaciami niewątpliwie byli Roman Dmowski – dyplomata i twórca nowoczesnej idei narodowej, Ignacy Jan Paderewski – orędownik sprawy polskiej na zachodzie oraz Józef Piłsudski – dowódca Legionów. Dla wolnej Polski poświęcili swoje życie. Najlepiej jak potrafili pokonali trudności, które postawił przed nimi los.

Dziś naszym obowiązkiem jest oddać Im należny szacunek i pokazać współczesnym pokoleniom Polaków, iż nasza Ojczyzna, dzięki wspólnemu wysiłkowi wszystkich jej obywateli, może osiągać rzeczy wielkie.

Kampania w całej Polsce będzie trwała od 10 do 14 lutego, podczas której będą rozdawane plakaty.

W przypadku, gdy ktoś nie będzie mógł odebrać plakatu w tych dniach, a bardzo chciałby go mieć, to jest możliwość odebrania w późniejszym terminie.

W tym celu prosimy o kontakt z kołem lub okręgiem Młodzieży Wszechpolskiej w Twojej okolicy.

Kontakt

Tajemnice Sandry. W poszukiwaniu prawdy. Kup eBooka już dziś w wybranych księgarniach tekst alternatywny Jakiej Lampy Potrzebujesz? LampyDeccor.pl


Źródło:
http://kochampolske.net/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *