CHORĄGIEW – zespół patriotyczny połączony siłą przyjaźni. ZOBACZ TELEDYSK!

CHORĄGIEW

CHORĄGIEW to zespół patriotyczny połączony siłą przyjaźni i miłością do ojczyzny. Trzech artystów – przyjaciół zjednoczyli się pod jednym szyldem, po to aby pokazać siłę patriotyzmu i miłości do naszej ukochanej Polski.

Sova, Egon i Opolak, bo właśnie o nich mowa postanowili połączyć siły i stworzyli zespół o nazwie CHORĄGIEW.

W sieci pojawił się pierwszy oficjalny teledysk zespołu “Na szczycie góry“.

Prezentujemy pierwszy teledysk zapowiadający naszą debiutancką płytę. CHORĄGIEW, czyli Egon, SOVA, Opolak – to projekt połączony przyjaźnią, miłością do Ojczyzny – Wielkiej Polski.

Taki opis znajdziemy pod teledyskiem na oficjalnym kanale zespołu, na stronie YouTube.com

Dominik Gudowski, SOVA – wykonawca muzyki patriotycznej. Właściciel internetowego serwisu muzyki patriotycznej i tożsamościowej www.ScenaPatrioty.pl . Jego najpopularniejsze utwory to: “Nie zapomnij o Nas”, “Modlitwa Żołnierzy Wyklętych”, “Przysięga NZW/ “Leśni” ballada”, “Powstaję z kolan”.

Gabriel Michewicz, EGON – wykonawca muzyki patriotycznej. Swoja działalność artystyczną tworzy od kilku lat, wykonał kilkadziesiąt utworów, a najpopularniejsze  to: “Niezłomni Bohaterowie”, “Dziś idę walczyć mamo”, “Ostatni z Wyklętych”, “Tylko Wariaci”, czy “Polak & Węgier”, które mają od kilku do kilkunastu tysięcy wyświetleń na YouTube.

Łukasz Gol, OPOLAK – wykonawca muzyki patriotycznej. Artysta z Opola, stworzył nowy styl w patriotycznym rapie, mianowicie “HISTORY RAP”. Jego najpopularniejsze utwory to: “Czerwony Wiedeń”, “Amor Patriae Nostra Lex”, czy też “Dumni z pochodzenia”, który nagrał z Egonem, Sovą i Ewką.

 

Poniżej utwór “Na szycie Góry” – zachęcamy do udostępniania i subskrypcji kanału CHORĄGIEW!

SUBSKRYBUJ

Tajemnice Sandry. W poszukiwaniu prawdy. Kup eBooka już dziś w wybranych księgarniach tekst alternatywny Jakiej Lampy Potrzebujesz? LampyDeccor.pl

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *